top of page

Novinky Artceram 2020

 

 

Prehľad najzaujímavejších noviniek v ponuke talianskeho výrobcu sanitárnej keramiky ARTCERAM.

GHOST 65 olivovo šedá
ARTCERAM

Pod názvom ATELIER nájdeme v ponuke ARTCERAM novú sériu sanity, ktorá nahrádza populárnu kolekciu AZULEY. Zásadnou inováciou je aktuálne žiadané RIMLESS prevedenie WC misy ATELIER. Kolekciu dopĺňa ponuka umývadiel v štýle minimal retro. ATELIER predstavuje unikátne spojenie retro dizajnu a modernej technológie.

ARTCERAM ATELIER WC a bidet
ARTCERAM ATELIER umyvadla

Okrúhle umývadlo ATELIER je možné nainštalovať aj na kovovú konštrukciu VOGUE, ktorá je ďalšou predstavenou novinkou.

Konštrukcia VOGUE slúži ako podstavec pod okrúhle umývadlá priemeru 44 cm - nielen nové ATELIER, ale aj obľúbené ROMBO a MILLERIGHE.

VOGUE umožňuje jednoduchú inštaláciu týchto umývadiel ako voľne stojacich - do ľubovoľného priestoru. Praktickou súčaťou konštrukcie VOGUE je integrovaný držiak na uteráky. Voliteľným doplnkom je spodná polica, kotrá môže byť kovová mrežovaná alebo plná keramická (dostupná aj vo farbách, rovnako ako umývadlá).

ARTCERAM VOGUE
ARTCERAM umyvadlo ATELIER a konstrukcia  VOGUE
ARTCERAM ATELIER umyvadla zavesne

FUORI SCALA je kolekcia nových tenkostenných umývadiel, ktoré vynikajú svojou variabilitou - je možné ich inštalovať 3 rôznymi spôsobmi: položením na plochu, zapustením, alebo spolu s konštrukciou.

ARTCERAM FUORI SCALA variabilita
ARTCERAM FUORI SCALA umyvadla
ARTCERAM FUORI SCALA umyvadlo 80
ARTCERAM FUORI SCALA umyvadlo 60

Ponuka obľúbených tenkostenných umývadiel na plochu COGNAC je rozšírená o novinky COGNAC QUADRO v štyroch rozmeroch.

ARTCERAM COGNAC QUADRO

Nevyhnutným uprgadom muselo prejsť aj kedysi najpredávanejšie WC TEN, ktoré vo svojom pôvodnom vyhotovení už nespĺňalo súčasné nároky užívateľov.

Nové prevedenie WC s označením TEN 4.0 je RIMLESS a bez montážnych otvorov na bokoch (ani skrutky, kotvenie zo spodu).

 

Atraktivitu inovovaných TEN zvyšuje aj ponuka farebných vyhotovení. Okrem bielej a čiernej matnej je v ponuke aj v 9 prírodných odtieňoch hnedej, zelenej a modrej.

 

 

ARTCERAM TEN 4.0 RIMLESS WC
ARTCERAM LA FONTANA 2.0
ARTCERAM LA FONTANA 2.0

V ponuke noviniek nájdeme aj pisoár LA FONTANA 2.0. Ako prezrádza jeho názov, ide o redizajn produktu z tejto ikonickej kolekcie ARTCERAM. Do aktuálnej ponuky sa vracia aj jedinečná zostava umývadla so stĺpom, ktorá je taktiež súčasťou tejto kolekcie.

 

bottom of page