top of page
IDOL SPAS virivky a bazeny
IDOL SPAS - nový dodávateľ SPA

IDOL SPAS je český výrobca luxusných víriviek a bazénov s protiprúdom, ktorý používa kvalitné komponenty od popredných svetových výrobcov. Pri navrhovaní nových modelov spolupracuje s fyzioterapeutmi a kladie dôraz na ergonómiu, pohodlie a jednoduché ovládanie.

KOLLER MILK system
KOLLER MILK SYSTEM - kúpeľ v miliónoch mikrobubliniek

Predstavujeme revolučnú novinku KOLLER MILK. Relaxačný kúpeľ v mliečne sfarbenej čistej vode plnej kyslíkom nabitých mikrobubliniek, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a krásu.

MONOLITH katalog 2022.jpg
POLYSAN MONOLITH BLACK A MONOLITH INFINITY HMS

Český výrobca Polysan rozšíril svoju ponuku samostatne stojacich akrylátových vaní o čierno-biele prevedenia, rohové modely a hydromasážny systém Monolith Infinity, ktorý je špeciálne navrhnutý do týchto vaní.

MD22web.jpg
SUNSHOWER NA VEĽTRHU MODDOM 2022

Jedinečnú slnečnú sprchu do kúpeľne predstavíme širokej verejnosti aj na veľtrhu MODDOM 2022 v bratislavskej Inchebe. Navšívte expozíciu SUNSHOWER v hale D, stánok č. 205 od stredy 19. 10. do nedele 23. 10. 2022.

ARTCERAM dekory MARMI a GRANIGLIE
NOVINKY
ARTCERAM 2021

Nové dekoratívne povrchy umývadiel MARMI a GRANIGLIE, nové umývadlá SCALINO SLIM a keramické doplnky JOY. 

HATRIA vana BT_01 crp_edited.jpg
NOVÉ VANE
ZNAČKY HATRIA

Taliansky výrobca sanitárnej keramiky Hatria rozšíril svoje portfólio o voľne stojace akrylátové vane. V ponuke sú dva modely - oválny a obdĺžnikový, oba dostupné aj v matnom vyhotovení.

SUNSHOWER NABYTOK A BYVANIE NITRA
SUNSHOWER PREMIÉRA NA VEĽTRHU V NITRE

Pozývame Vás na výstavu Nábytok a Bývanie / Gardenia, ktorá sa koná v dňoch 27. 4. - 1. 5. 2022 v areáli Agrokomplex Nitra. Objavte produkty SUNSHOWER, ktoré dokážu priniesť zdravotné benefity slnečného žiarenia do každej kúpeľne.

AKCOVÝ KATALÓG 2021
KATALÓG AKCIOVÝCH PRODUKTOV
2021

V novom akciovom katalógu nájdete ponuku najpredávanejších produktov a noviniek zo sortimentu talianskej sanitárnej keramiky (umývadlá, WC a bidety), rôznych typov vaní - vrátane voľne stojacich a tiež z liateho mramoru, vaničiek a sprchových kútov - to všetko za zvýhodnené predajné ceny. 

AXA Passion for Ceramic
AXA
- VÁŠEŇ PRE KERAMIKU

Pripravujeme rozšírenie sortimentu sanitárnej keramiky o ďalšiu taliansku značku. AXA má vo svojom logu podtitul Passion for Ceramic. Spoločnosť AXA od roku 1995 kombinuje tradičnú taliansku remeselnú zručnosť s modernými technológiami, pričom neustále venuje pozornosť meniacim sa trendom v oblasti dizajnu a funkčnosti. 

POLYSAN 2020-21 katalog a cennik
NOVÝ KATALÓG A CENNÍK POLYSAN 2021

Tradičný český výrobca Polysan rozšíril svoju ponuku o zaujímavé novinky ako sú sprchové zásteny ARCHITEX LINE, inovované ALTIS LINE a samostatne stojace vane MONOLITH s pevne spojenými panelmi vo variantoch do rohu, do niky a ku stene.

ZOBRAZIŤ KATALÓG
bottom of page