top of page
MONOLITH katalog 2022.jpg
POLYSAN MONOLITH BLACK A MONOLITH INFINITY HMS

Český výrobca Polysan rozšíril svoju ponuku samostatne stojacich akrylátových vaní o čierno-biele prevedenia, rohové modely a hydromasážny systém Monolith Infinity, ktorý je špeciálne navrhnutý do týchto vaní.

MD22web.jpg
SUNSHOWER NA VEĽTRHU MODDOM 2022

Jedinečnú slnečnú sprchu do kúpeľne predstavíme širokej verejnosti aj na veľtrhu MODDOM 2022 v bratislavskej Inchebe. Navšívte expozíciu SUNSHOWER v hale D, stánok č. 205 od stredy 19. 10. do nedele 23. 10. 2022.

SUNSHOWER NaB2022 3.jpg
SUNSHOWER NA VÝSTAVE
NÁBYTOK A BÝVANIE

Výstava Nábytok a Bývanie / Gardenia zahájená. Navštívte našu expozíciu SUNSHOWER v pavilóne M4, stánok 9 (hneď pri vstupe do pavilónu), do nedele 1. 5. 2022. Náš tím Vám rád predvedie vystavené produkty Sunshower a zodpovie všetky Vaše otázky. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

SUNSHOWER NABYTOK A BYVANIE NITRA
SUNSHOWER PREMIÉRA NA VEĽTRHU V NITRE

Pozývame Vás na výstavu Nábytok a Bývanie / Gardenia, ktorá sa koná v dňoch 27. 4. - 1. 5. 2022 v areáli Agrokomplex Nitra. Objavte produkty SUNSHOWER, ktoré dokážu priniesť zdravotné benefity slnečného žiarenia do každej kúpeľne.

HATRIA vana BT_01 crp_edited.jpg
NOVÉ VANE
ZNAČKY HATRIA

Taliansky výrobca sanitárnej keramiky Hatria rozšíril svoje portfólio o voľne stojace akrylátové vane. V ponuke sú dva modely - oválny a obdĺžnikový, oba dostupné aj v matnom vyhotovení.

ARTCERAM dekory MARMI a GRANIGLIE
NOVINKY
ARTCERAM 2021

Nové dekoratívne povrchy umývadiel MARMI a GRANIGLIE, nové umývadlá SCALINO SLIM a keramické doplnky JOY. 

AKCOVÝ KATALÓG 2021
KATALÓG AKCIOVÝCH PRODUKTOV
2021

V novom akciovom katalógu nájdete ponuku najpredávanejších produktov a noviniek zo sortimentu talianskej sanitárnej keramiky (umývadlá, WC a bidety), rôznych typov vaní - vrátane voľne stojacich a tiež z liateho mramoru, vaničiek a sprchových kútov - to všetko za zvýhodnené predajné ceny. 

AXA Passion for Ceramic
AXA
- VÁŠEŇ PRE KERAMIKU

Pripravujeme rozšírenie sortimentu sanitárnej keramiky o ďalšiu taliansku značku. AXA má vo svojom logu podtitul Passion for Ceramic. Spoločnosť AXA od roku 1995 kombinuje tradičnú taliansku remeselnú zručnosť s modernými technológiami, pričom neustále venuje pozornosť meniacim sa trendom v oblasti dizajnu a funkčnosti. 

POLYSAN 2020-21 katalog a cennik
NOVÝ KATALÓG A CENNÍK POLYSAN 2021

Tradičný český výrobca Polysan rozšíril svoju ponuku o zaujímavé novinky ako sú sprchové zásteny ARCHITEX LINE, inovované ALTIS LINE a samostatne stojace vane MONOLITH s pevne spojenými panelmi vo variantoch do rohu, do niky a ku stene.

ZOBRAZIŤ KATALÓG
USSPA LOUNGE iN
LOUNGE iN
- NOVINKA USSPA

Prvá privátna spa konštruovaná pre zabudovanie do zeme. Lounge iN kombinuje to najlepšie z produkcie USSPA. 

SUNSHOWER
NOVÝ WEB
SUNSHOWER.SK

 Nová webová stránka s podrobnými informáciami o slnečných sprchách Sunshower v slovenčine. Zaujímavé informácie o zdravotných benefitoch a kompletná ponuka všetkých modelov.

bottom of page