HATRIA vana BT_01 crp_edited.jpg
NOVÉ VANE
ZNAČKY HATRIA

Taliansky výrobca sanitárnej keramiky Hatria rozšíril svoje portfólio o voľne stojace akrylátové vane. V ponuke sú dva modely - oválny a obdĺžnikový, oba dostupné aj v matnom vyhotovení.

ARTCERAM dekory MARMI a GRANIGLIE
NOVINKY
ARTCERAM 2021

Nové dekoratívne povrchy umývadiel MARMI a GRANIGLIE, nové umývadlá SCALINO SLIM a keramické doplnky JOY. 

AKCOVÝ KATALÓG 2021
KATALÓG AKCIOVÝCH PRODUKTOV
2021

V novom akciovom katalógu nájdete ponuku najpredávanejších produktov a noviniek zo sortimentu talianskej sanitárnej keramiky (umývadlá, WC a bidety), rôznych typov vaní - vrátane voľne stojacich a tiež z liateho mramoru, vaničiek a sprchových kútov - to všetko za zvýhodnené predajné ceny. 

AXA Passion for Ceramic
AXA
- VÁŠEŇ PRE KERAMIKU

Pripravujeme rozšírenie sortimentu sanitárnej keramiky o ďalšiu taliansku značku. AXA má vo svojom logu podtitul Passion for Ceramic. Spoločnosť AXA od roku 1995 kombinuje tradičnú taliansku remeselnú zručnosť s modernými technológiami, pričom neustále venuje pozornosť meniacim sa trendom v oblasti dizajnu a funkčnosti. 

POLYSAN 2020-21 katalog a cennik
NOVÝ KATALÓG A CENNÍK POLYSAN 2021

Tradičný český výrobca Polysan rozšíril svoju ponuku o zaujímavé novinky ako sú sprchové zásteny ARCHITEX LINE, inovované ALTIS LINE a samostatne stojace vane MONOLITH s pevne spojenými panelmi vo variantoch do rohu, do niky a ku stene.

ZOBRAZIŤ KATALÓG
USSPA LOUNGE iN
LOUNGE iN
- NOVINKA USSPA

Prvá privátna spa konštruovaná pre zabudovanie do zeme. Lounge iN kombinuje to najlepšie z produkcie USSPA. 

SUNSHOWER
NOVÝ WEB
SUNSHOWER.SK

 Nová webová stránka s podrobnými informáciami o slnečných sprchách Sunshower v slovenčine. Zaujímavé informácie o zdravotných benefitoch a kompletná ponuka všetkých modelov.