top of page
Pozvánka na výstavu Nábytok a Býv.2024_3-02.png
SUNSHOWER NA VEĽTRHU
V NITRE 24. - 28. 2024

Pozývame Vás na výstavu Nábytok a Bývanie / Gardenia, ktorá sa koná v dňoch 24. 4. - 28. 4. 2024 v areáli Agrokomplex Nitra. Predstavíme vám nový model rady Sunshower Round a veľmi radi zodpovieme akékoľvek doplňujúce otázky.

Meneghello-Paolelli-Artceram-Opera
NOVINKY THE.ARTCERAM
Z CERSAIE 2023

The.Artceram už tradične predstavil svoje novinky na výstave Cersaie. Ich expozíciu nazvanú The.Vintage Club navrhla spoločnosť Meneghello Paolelli. Ich dvorní dizajnéri stoja aj za návrhmi odvážnych noviniek Brera, Lord, Bold, Opera, Mono a Church. Pozrite si predstavené novinky v Newsbooku:

IDOL SPAS virivky a bazeny
IDOL SPAS - nový dodávateľ SPA

IDOL SPAS je český výrobca luxusných víriviek a bazénov s protiprúdom, ktorý používa kvalitné komponenty od popredných svetových výrobcov. Pri navrhovaní nových modelov spolupracuje s fyzioterapeutmi a kladie dôraz na ergonómiu, pohodlie a jednoduché ovládanie.

KOLLER MILK system
KOLLER MILK SYSTEM - kúpeľ v miliónoch mikrobubliniek

Predstavujeme revolučnú novinku KOLLER MILK. Relaxačný kúpeľ v mliečne sfarbenej čistej vode plnej kyslíkom nabitých mikrobubliniek, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie a krásu.

MONOLITH katalog 2022.jpg
POLYSAN MONOLITH BLACK A MONOLITH INFINITY HMS

Český výrobca Polysan rozšíril svoju ponuku samostatne stojacich akrylátových vaní o čierno-biele prevedenia, rohové modely a hydromasážny systém Monolith Infinity, ktorý je špeciálne navrhnutý do týchto vaní.

MD22web.jpg
SUNSHOWER NA VEĽTRHU MODDOM 2022

Jedinečnú slnečnú sprchu do kúpeľne predstavíme širokej verejnosti aj na veľtrhu MODDOM 2022 v bratislavskej Inchebe. Navšívte expozíciu SUNSHOWER v hale D, stánok č. 205 od stredy 19. 10. do nedele 23. 10. 2022.

ARTCERAM dekory MARMI a GRANIGLIE
NOVINKY
ARTCERAM 2021

Nové dekoratívne povrchy umývadiel MARMI a GRANIGLIE, nové umývadlá SCALINO SLIM a keramické doplnky JOY. 

HATRIA vana BT_01 crp_edited.jpg
NOVÉ VANE
ZNAČKY HATRIA

Taliansky výrobca sanitárnej keramiky Hatria rozšíril svoje portfólio o voľne stojace akrylátové vane. V ponuke sú dva modely - oválny a obdĺžnikový, oba dostupné aj v matnom vyhotovení.

AKCOVÝ KATALÓG 2021
KATALÓG AKCIOVÝCH PRODUKTOV
2021

V novom akciovom katalógu nájdete ponuku najpredávanejších produktov a noviniek zo sortimentu talianskej sanitárnej keramiky (umývadlá, WC a bidety), rôznych typov vaní - vrátane voľne stojacich a tiež z liateho mramoru, vaničiek a sprchových kútov - to všetko za zvýhodnené predajné ceny. 

AXA Passion for Ceramic
AXA
- VÁŠEŇ PRE KERAMIKU

Pripravujeme rozšírenie sortimentu sanitárnej keramiky o ďalšiu taliansku značku. AXA má vo svojom logu podtitul Passion for Ceramic. Spoločnosť AXA od roku 1995 kombinuje tradičnú taliansku remeselnú zručnosť s modernými technológiami, pričom neustále venuje pozornosť meniacim sa trendom v oblasti dizajnu a funkčnosti. 

POLYSAN 2020-21 katalog a cennik
NOVÝ KATALÓG A CENNÍK POLYSAN 2021

Tradičný český výrobca Polysan rozšíril svoju ponuku o zaujímavé novinky ako sú sprchové zásteny ARCHITEX LINE, inovované ALTIS LINE a samostatne stojace vane MONOLITH s pevne spojenými panelmi vo variantoch do rohu, do niky a ku stene.

ZOBRAZIŤ KATALÓG
bottom of page