top of page

Novinky Artceram 2017

 

Dizajnéri zo štúdia Meneghello Paolelli Associati navrhli pre Artceram ďalšie tenkostenné umývadlá na plochu, zaujímavé zápustné umývadlá, kolekciu malých umývadiel pre úsporu miesta aj novú sériu sanity. V ponuke Artceram pribudli tiež farebné prevedenia a rimless technológia pre WC File 2.0.

Artceram umývadlo SCALINO 55

SCALINO 55

 

Artceram umývadlo SCALINO 60

SCALINO 60

 

Artceram umývadlo SCALINO 75

SCALINO 75

 

Hranaté umývadlá SCALINO dopĺňajú kolekciu tenkostenných umývadiel Artceram určených na položenie na plochu. Umývadlá SCALINO sú dostupné v 4 rozmeroch, všetky majú rovnakú hĺbku 38 cm. Dve menšie, široké 38 a 55 cm, sú bez otvoru na batériu. Tie väčšie, široké 60 a 75 cm majú na bočnej strane odkladaciu plochu s otvorom na batériu (je možné ich ľubovoľne otočiť). Umývadlá SCALINO sú dostupné aj v bielom matnom, čiernom (tiež aj matnom) a ďalších farebných prevedeniach.

NOVINKA

Artceram umývadlo SAVON
Artceram umývadlo BRICK
Artceram umývadlo UNION

UNION

 

SAVON

 

BRICK

 

LAVAMANI je názov kolekcie troch malých umývadiel UNION, SAVON a BRICK, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na úsporu miesta. Výborne sa uplatnia ako príručné umývadlá v priestoroch toalety. Vďaka ich tvarovej rôznorodosti je možné vybrať si také, ktoré bude  ladiť s tvarom WC, či už je oblé, alebo hranaté. Tieto závesné umývadlá s prepadom majú otvor na batériu umiestnený vždy vpravo. 

 

Artceram umývadlo TOWEL
Artceram umývadlá TOWEL

TOWEL

 

Ďalšou novinkou v ponuke umývadiel Artceram je TOWEL. Toto polozápustné umývadlo zaujme svojim neobvyklým dizajnom. Pôsobí ako tenký plát keramiky, ktorý sa roztopil nad otvorom v doske a jeden jeho okraj pretiekol cez hranu - a to bočnú, čo je skutočne netypické. Väčšina polozápustných umývadiel totiž presahuje svojou prednou časťou. Umývadlo TOWEL je variabilné a je možné ho otočiť na obe strany. Pôsobivý symetrický efekt vytvára dvojica týchto umývadiel otočených zrkadlovo k sebe.

 

Artceram séria A16

A16 je najnovšia séria sanity, ktorú ARTCERAM predstavil ako novinku na výstave Cersaie 2016. A16 charakterizuje moderný a zároveň nadčasový dizajn s dokonale harmonicky vyváženými rovnými líniami v kombinácii so zaoblenými hranami.

Artceram séria A16

A16

 

Artceram WC FILE rimless

FILE 2.0

rimless WC

dostupné

aj vo farbách

 

Artceram WC a bidet FILE farba: koralovo červená

FILE 2.0

koralovo

červená

 

FILE 2.0 je obľúbená séria sanity, pre ktorú ARTCERAM rozšíril ponuku možností prevedenia. WC FILE 2.0 je teraz dostupné aj v rimless prevedení. Bidety, WC a sedátka FILE sú navyše dostupné aj vo farebných vyhotoveniach. Ponuku neutrálnych odtieňov (biela a čierna aj v matnom prevedení) dopĺňajú teplé odtiene žltej, oranžovej a červenej, decentná olivovo šedá a výrazná modrá.

Artceram FILE farebné prevedenia sanity

NÁŠ TIP:

Farebné WC FILE 2.0 môžete kombinovať s tenkostennými umývadlami na dosku zo série COGNAC a GHOST, ktoré sú dostupné v rovnakých odtieňoch.

Biela sanita je nudná, no čierna až príliš temná? Obávate sa použiť výrazné farby, pretože tie sa ťažše kombinujú s ostatným zariadením? Z ponuky farebných prevedení sanity Artceram odporúčame olivovo šedú. Tento decentný odtieň podobný trendovej antracitovej farbe vynikne najmä v strohých, až puristicky riešených interiéroch, kde je dôraz kladený na použité materiály, povrchy a štruktúry.

WC FILE 2.0 olivovo šedá
COGNAC 48 olivovo šedá
GHOST 65 olivovo šedá

+

GHOST 65 olivovo šedá

Dokumenty na stiahnutie:

bottom of page