Novinky Artceram 2017

 

Dizajnéri zo štúdia Meneghello Paolelli Associati navrhli pre Artceram ďalšie tenkostenné umývadlá na plochu, zaujímavé zápustné umývadlá, kolekciu malých umývadiel pre úsporu miesta aj novú sériu sanity. V ponuke Artceram pribudli tiež farebné prevedenia a rimless technológia pre WC File 2.0.

SCALINO 55

 

SCALINO 60

 

SCALINO 75

 

Hranaté umývadlá SCALINO dopĺňajú kolekciu tenkostenných umývadiel Artceram určených na položenie na plochu. Umývadlá SCALINO sú dostupné v 4 rozmeroch, všetky majú rovnakú hĺbku 38 cm. Dve menšie, široké 38 a 55 cm, sú bez otvoru na batériu. Tie väčšie, široké 60 a 75 cm majú na bočnej strane odkladaciu plochu s otvorom na batériu (je možné ich ľubovoľne otočiť). Umývadlá SCALINO sú dostupné aj v bielom matnom, čiernom (tiež aj matnom) a ďalších farebných prevedeniach.

NOVINKA

UNION

 

SAVON

 

BRICK

 

LAVAMANI je názov kolekcie troch malých umývadiel UNION, SAVON a BRICK, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na úsporu miesta. Výborne sa uplatnia ako príručné umývadlá v priestoroch toalety. Vďaka ich tvarovej rôznorodosti je možné vybrať si také, ktoré bude  ladiť s tvarom WC, či už je oblé, alebo hranaté. Tieto závesné umývadlá s prepadom majú otvor na batériu umiestnený vždy vpravo. 

 

TOWEL

 

Ďalšou novinkou v ponuke umývadiel Artceram je TOWEL. Toto polozápustné umývadlo zaujme svojim neobvyklým dizajnom. Pôsobí ako tenký plát keramiky, ktorý sa roztopil nad otvorom v doske a jeden jeho okraj pretiekol cez hranu - a to bočnú, čo je skutočne netypické. Väčšina polozápustných umývadiel totiž presahuje svojou prednou časťou. Umývadlo TOWEL je variabilné a je možné ho otočiť na obe strany. Pôsobivý symetrický efekt vytvára dvojica týchto umývadiel otočených zrkadlovo k sebe.

 

A16 je najnovšia séria sanity, ktorú ARTCERAM predstavil ako novinku na výstave Cersaie 2016. A16 charakterizuje moderný a zároveň nadčasový dizajn s dokonale harmonicky vyváženými rovnými líniami v kombinácii so zaoblenými hranami.

A16

 

FILE 2.0

rimless WC

dostupné

aj vo farbách

 

FILE 2.0

koralovo

červená

 

FILE 2.0 je obľúbená séria sanity, pre ktorú ARTCERAM rozšíril ponuku možností prevedenia. WC FILE 2.0 je teraz dostupné aj v rimless prevedení. Bidety, WC a sedátka FILE sú navyše dostupné aj vo farebných vyhotoveniach. Ponuku neutrálnych odtieňov (biela a čierna aj v matnom prevedení) dopĺňajú teplé odtiene žltej, oranžovej a červenej, decentná olivovo šedá a výrazná modrá.

NÁŠ TIP:

Farebné WC FILE 2.0 môžete kombinovať s tenkostennými umývadlami na dosku zo série COGNAC a GHOST, ktoré sú dostupné v rovnakých odtieňoch.

Biela sanita je nudná, no čierna až príliš temná? Obávate sa použiť výrazné farby, pretože tie sa ťažše kombinujú s ostatným zariadením? Z ponuky farebných prevedení sanity Artceram odporúčame olivovo šedú. Tento decentný odtieň podobný trendovej antracitovej farbe vynikne najmä v strohých, až puristicky riešených interiéroch, kde je dôraz kladený na použité materiály, povrchy a štruktúry.

+

Dokumenty na stiahnutie: