top of page

Umývadlá s tenkým okrajom od Artceram

 

Artceram prichádza s ponukou nových umývadiel s tenkým okrajom od dizajnérov Meneghelo Paolleli Associati.

 

Umývadlá MILLERIGHE a ROMBO sú okrúhle umývadlá na plochu so štruktúrovaným povrchom na vonkajšej strane. Dizajnéri sa pri ich navrhovaní inšpirovali vzormi typickými pre polstrovanie nábytku - kým u umývadla MILLERIGHE je použitý vzor vertikálny, u umývadla ROMBO je kosoštvorcový. Výsledným efektom je výrazné kontrastné spojenie jemne pôsobiacej vzorovanej 3D štruktúry v kombinácii s tvrdým keramickým materiálom.  

 

NOVINKA

Dvojica umývadiel nazvaných GHOST zaujme ladne zaoblenými rohmi, ktoré výrazne zjemňujú ich východiskový tvar, ktorým je štvorec (42x42 cm) a obdĺžnik (65x42 cm).

 

Ako už názov umývadiel COGNAC napovedá, ich dizajn je inšpirovaný  tvarom pohárov na koňak či bandy - v hornej časti je mierne zúžený. Ponuku okrúhlych umývadiel, ktoré sú  dostupné v troch rozmeroch, dopĺňa jedno oválne.

 

 

Séria umývadiel QUADRO je svojimi prísne ostrými líniami a hranami v ostrom kontraste s predchádzajúcimi okrúhlymi a oválnymi umývadlami. Tieto hranaté umývadlá obdĺžnikového tvaru s otvorom na batériu sú v ponuke v troch veľkostiach a môžu byť inštalované ako závesné, alebo položené na plochu. Stredne veľké umývadlo QUADRO 50 (rozmer 50x48 cm) je dostupné aj v polozápustnom prevedení.  

 

Dokumenty na stiahnutie:

bottom of page