top of page

Nový katalóg V KÚPEĽNI AKO V RAJI

Kúpeľne a Wellness 2016-2017

 

Prehľad zaujímavých noviniek z katalógu:

Hatria Happy Hour Nature Touch

Viac farieb a hravosti!

 

Nové tenkostenné umývadlá na plochu COGNAC a GHOST ponúka taliansky ARTCERAM okrem klasickej bielej a čiernej aj v piatich výrazných farbách a tiež v zlatom a platinovom vyhotovení.

 

HATRIA zvolila jemnejšie farebné odtiene inšpirované prírodnými živlami. Špeciálna edícia Nature Touch s farbami zeme, vzduchu a vody je dostupná pre sériu Abito a umývadlá Happy Hour.

 

 

 

 

Hatria Abito Nature Touch edition - Earth
ARTCERAM farbene umyvadla Cognac a Ghost
Hatria NEXT

NEXT je nová kolekcia sanitárnej keramiky HATRIA, ktorá zaujme jedinečným dizajnom so skrytým sifónom. Koleno odpadu WC misy NEXT nie je viditeľné zvonka, ako tomu zvyčajne býva u iných závesných WC. Celkový estetický dojem nie je narušený a toto WC vyzerá dokonale z každého uhla pohľadu.  WC a bidet NEXT možno dokonale zladiť s novými umývadlami CANALGRANDE.

Tieto novinky sú dostupné aj v bielom matnom vyhotovení, ktoré je k dispozícii aj pre vybrané umývadlá HAPPY HOUR a závesné WC a bidet FUSION.

Hatria CANALGRANDE umyvadlo
Hatria NEXT

Nemecký výrobca voľne stojacich vaní KNIEF reaguje na požiadavky trhu a rozširuje ponuku o menšie varianty obľúbených modelov.  Vane LOOM, FORM a CUBE sú teraz dostupné aj vo veľkosti “XS“ s rozmermi už od 155 x 75 cm.

Luxus v podobe voľne stojacej vane si teraz môžete dopriať aj v prípade, že ste limitovaní obmedzeným priestorom kúpeľne.  

KNIEF Cube

RED DOT DESIGN AWARD je najprestížnejšie medzinárodné ocenenie za produktový dizajn.  ARTCERAM získal tento rok ďalšie, v poradí už tretie ocenenie Red Dot za jedinečný produkt z dielne milánskych dizajnérov Meneghello Paolelli Associati. Oceneným produktom je umývadlo nazvané “TT“ podľa tvaru písmen, ktoré je vidieť pri pohľade na bočnú stranu umývadla. Umývadlo je vyrobené z umelého mramoru Livingtec s matným satinovaným povrchom a je doplnené dreveným držiakom na uteráky a poličkou.

ARTCERAM umyvadlo TT Red Dot Design Award 2016
USSPA vírivá spa LYRAiN Red Dot Award 2016

Svoje prvé ocenenie Red Dot získal tento rok aj prvý český výrobca vírivých vaní a celoročných bazénov s protiprúdom USSPA. K 20. výročiu uviedla táto úspešná rodinná  firma na trh novú generáciu privátnych víriviek. Ocenený model LyraiN je pilotným produktom celej novej rady, ktorá je výrazne inovovaná a redizajnovaná.

Platnosť cien v novom katalógu od 1.10.2016.

POLY SYSTEM katalog a cennik 2016 - 2017
bottom of page