top of page

Nový katalóg Kúpeľne a Wellness 2015-2016

 

Prelistujte si katalóg a cenník s ponukou sortimentu pre vybavenie kúpeľní a wellness na nasledujúci rok.

Pred 20 rokmi, v lete roku 1995, sme navrhli a vyrobili prvnú slovenskú hydromasážnu vaňu. Od vtedy ich bolo vyše 10 000. K tomuto výročiu sme pre Vás pripravili ponuku nových, moderných systémov s mnohými možnosťami doplnkovej výbavy. Prehľadne a jednoducho si nakombinujete želané vybavenie

do akejkoľvek akrylátovej vane.


Veľkou a krásnou novinkou v našej ponuke je hliníkový dizajnový nábytok českého výrobcu TIMERA, ktorý spĺňa tie najvyššie kritériá kvality, funkčnosti

a estetiky.

 

Ďalšou novinkou v našom katalógu sú kvalitné sprchové kúty a zásteny Polysan.


Voľne stojacie vane KNIEF sa za minulý rok stali doslova hitom v slovenských kúpeľniach, veľa noviniek prinášame aj od českých výrobcov akrylátových vaní Polysan a Teiko.


Od talianskeho výrobcu sanitárnej keramiky Hatria, nášho dlhoročného partnera, prinášame novú sériu Le Fiabe, ktorá hneď po uvedení na trh zožala obrovský úspech. Poteší Vás aj informácia, že Hatria radikálne znížila ceny, napr. pre série Fusion, Daytime či Nido.


Ďalší dodávateľ sanitárnej keramiky, freestylový taliansky ArtCeram, prichádza

s ponukou nových dekorov bielej i čiernej keramiky. Veľké ambície má nový povrch, biely matný, ktorý bude dostupný pre vačšinu sérií.

Poly System katalog 2015 - 2016
Hatria La Fiabe

Platnosť cien nového katalógu od 7.4.2015.

bottom of page