top of page

Akcia jeseň - zima 2015/2016 platí do 6.3.2016

 

Pripravili sme pre Vás letákovú akciovú ponuku na obdobie jeseň - zima 2015/2016.

V novom letáku nájdete atraktívne novinky aj obľúbené produkty, ktoré teraz ponúkame za ešte výhodnejšie ceny.

Hlavným lákadlom akcie je nedávno predstavená novinka - kolekcia závesných WC PURE RIM od talianskeho výrobcu sanitárnej keramiky Hatria.

Nový systém splachovania (známy tiež pod označením rimless alebo rimfree) prináša vyššiu úroveň hygieny a zjednodušuje čistenie toalety. Závesné  WC PURE RIM ponúkame v akcii za bezkonkurenčné ceny už od 199 € a to za komplet WC spolu

so sedátkom.

 

Viac o PURE RIM sa dozviete po kliknutí na obrázok vpravo.

 

HATRIA PURE RIM

Do letáku sme zaradili aj obľúbené umývadlá "HAPPY HOUR" od Hatrie, ktoré sú určené na inštaláciu na plochu. V akcii nájdete umývadlá všetkých tvarov - okrúhle (aj s otvorom na batériu), oválne, štvorcové, obdĺžnikové - hranaté aj jemne zaoblené.  Vyberie si naozaj každý. Tieto "Šťastné hodinky" začínajú už od 03:00 a 169 €.

 

Hatria Happy Hour 07:00
Hatria Happy Hour 17:00

Rozšírili sme akciovú ponuku umývadiel Hatria so skrinkami.

K najpredávanejšiemu dvojumývadlu DAYTIME 110 ponúkame okrem umývadlovej skrinky s dvoma zásuvkami (elegantne ukrytými pod jedným čelom bez úchytky) aj zrkadlovú skrinku

s výklopom.

K univerzálnej skrinke APS si môžete vybrať ktorékoľvek so

6 akciových modelov umývadiel AREA šírky 90 cm. Hĺbka skrinky a odkladacej plochy umývadla je iba 35 cm, takže

je vhodná aj do menších kúpeľní.

Hatria DAYTIME 110 umývadlo a skrinky
Hatria AREA umývadlo a skrinka
Polysan EASY LINE štvrťkruhová zástena a vanička SERA

V sortimente sprchových kútov a vaničiek predstavujeme novinku českého výrobcu POLYSAN - sériu EASY LINE  so 6 mm hrubým bezpečnostným sklom. Bezproblémový chod a jednoduché čistenie zabezpečujú zdvojené výklopné ložiskové pojazdy. Prípadne nerovnosti stien elegantne skryje profil (leštený hliník), ktorý umožňuje podľa potreby zasunúť sklo v rozsahu 0-20 mm.

 

Polysan Easy Line pojazdy
Polysan Easy Line profil

K štvorcovej zástene s rohovým vstupom a k štvrťkruhovej ponúkame v akcii populárne vaničky AURA a SERA z liateho mramoru. K obdĺžnikovým vaničkám KARIA v 6 rozmeroch sú v ponuke posuvné dvere, ktoré možno použiť samostatne (do niky), alebo doplniť bočnou stenou a vytvoriť tak rohovú zástenu. 

Polysan DEEP vanička a rohová zástena

Hlboké sprchové vaničky DEEP od Polysanu sú ideálnym riešením pre rekonštrukcie malých kúpeľní, kde nie je dostatok miesta pre vaňu bežnej veľkosti. Nie každý sa v takom prípade uspokojí s klasickým sprchovým kútom. Vaničky DEEP hlboké 26 cm sú vhodným kompromisom, ktorý umožní napríklad okúpať deti, alebo namočiť prádlo. Sú dostupné v 4 rozmeroch a vybavené prepadovým otvorom (takže možno použiť vaňovú odtokovú súpravu).

K týmto vaničkám ponúkame v akcii tiež zásteny DEEP vysoké 150 cm. Skladajú sa z posuvných dverí, ktoré možno použiť aj samostatne (do niky), alebo doplniť bočnou stenou.          

Sortiment kvalitných akrylátových vaní rôznych tvarov a rozmerov za výhodné ceny doplňujú 2 modely samostatne stojacich vaní nemeckého výrobcu KNIEF - COOL a TOCCATA.

Akúkoľvek akrylátovú vaňu je možné vybaviť nielen hydromasážnym systémom (whirlpool, perlička, alebo kombinácia oboch systémov), ale tiež colorterapiou (LED svetelný pás), alebo systémom music line (reproduktory zabudované vo vani).

 

Ide o jednoduchý a dostupný spôsob, ako si z obyčajnej kúpeľne urobiť vlastný domáci wellness, kde sa môžete kedykoľvek zrelaxovať po náročnom dni.

colorterapia

S výrobou hydromasážnych vaní máme už 20 rokov skúseností, preto sa na nás môžete s dôverou obrátiť  a my Vám radi navrhneme riešenie na mieru Vašim požiadavkám a potrebám.

Platnosť akciového letáku predĺžená do 6.3.2016 !

bottom of page