top of page

Akcia jar-leto 2016 - platí do 31.10.2016

 

Ponuku akciového tovaru sme výrazne rozšírili a pripravili sme pre Vás nový leták. Z jeho obsahu vyberáme:

Miesto na titulnej strane letáku si vydobili umývadlá ARTCERAM,

ktoré pútajú pozornosť novým luxusným vyhotovením v dekoroch zlatej a platinovej. Kovový efekt môže byť ešte zvýraznený štruktúrou pomarančovej kôry alebo jemnou mozaikou. Výrazné zlaté a platinové dekory sú použité vždy len na vonkajšej strane umývadiel, ktorých vnútro ostáva biele. Výsledný efekt je tak vizuálne veľmi pôsobivý, avšak stále decentný.

Pokiaľ dávate prednosť striedmejším dekorom, možno Vás tieto umývadlá zaujmú v čiernom prevedení alebo v bielom matnom vyhotovení (tieto dekory sú použité na celom povrchu). 

Umývadlo ROMBO v zlatom dekore za akciovú cenu 399€,

v štandardnom bielom prevedení kúpite už za 239€ (MOC s DPH).

Akciovú ponuku talianskej dizajnovej značky ARTCERAM sme ďalej rozšírili o sanitárnu keramiku zo sérii AZULEY, HERMITAGE, JAZZ a COW.

JAZZ

COW

HERMITAGE

AZULEY

Z ponuky talianskej HATRIE sme do akcie zaradili aj ich najnovšiu sériu LE FIABE. Táto séria je neobvyklá tým, že okrem umývadiel, ktoré sa štandardne ponúkajú vo viacerých rozmeroch (u LE FIABE konkrétne šírky 60, 80 a 100 cm), sú tiež WC a bidet LE FIABE dostupné v dvoch veľkostiach. Okrem štandardnej dĺžky 55,5 cm sú v ponuke aj v skrátenej verzii s dĺžkou iba 50 cm.

Túto skutočnosť ocenia predovšetkým tí, ktorí sa pri rekonštrukcii musia popasovať s nedostatkom miesta a v takom prípade skutočne záleží na každom centimetri zariaďovacieho predmetu. Teraz už netreba robiť zbytočné kompromisy - s LE FIABE môžete mať krásne dizajnové WC či bidet, ktoré sa zmestí kamkoľvek.

LE FIABE na výber v 2 rozmeroch: 55,5 cm alebo 50 cm

Vaňa WALL CORNER je novinkou v ponuke nemeckého výrobcu KNIEF.

Je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí chcú krásnu samostatne stojacu vaňu, avšak nemajú k dispozícii veľkoryso riešenú kúpeľňu s dostatkom miesta pre jej umiestnenie do voľného priestoru. Prednosťou tejto rohovej vane je to, že ide o jednoliaty celok z kvalitného materiálu, bez akýchkoľvek viditeľných spojov a rušivých škár, ktoré sú typické pre kombinácie vane a obkladového panelu. 

Okrem spomenutých noviniek nájdete v akciovom letáku aj širokú ponuku akrylátových vaní všetkých tvarov a rozmerov, vane a vaničky z liateho mramoru, vaňové zásteny, sprchové kúty a posuvné dvere, kúpeľňový nábytok a tiež overené hydromasážne systémy s garantovanou kvalitou - to všetko za zvýhodnené ceny.

Leták si môžete stiahnuť tu:
bottom of page