top of page

Akcia 2019 -2020

 

Talianska sanitárna keramika Artceram a Hatria, sprchové vaničky, zásteny a vane POLYSAN a samostatne stojace vane nemeckého výrobcu KNIEF za zvýhodnené ceny.

Obľúbené produkty ARTCERAM zostávajú v ponuke za nezmenené ceny.

 

K WC FILE 2.0 je k dispozícii nové sedátko FLA014, ktoré je jednoducho odnímateľné (easy take-off).

Všetky WC sedátka v akciovom letáku sú pomaly sklopné.  

FILE 2.0 s easy take-off sedatkom FLA014

Do akciovej ponuky produktov zo série CIVITAS sme doplnili väčšie 90 cm umývadlo s nohami a kombi WC.

CIVITAS umyvadlo 90 s nohami
ZOOM LINE dvere do niky a vanička FLEXIA

Do akcie sme zaradili vaničky FLEXIA z liateho mramoru, ktoré sú dostupné už v 24 rozmeroch (s možnosťou orezania na mieru). Nové sifóny k vaničkám FLEXIA sú v ponuke aj s bielym alebo čiernym krytom.          

V sortimente sprchových zásten POLYSAN pribudli dvojkrídlové dvere do niky v séri ZOOM LINE. K zástenám EASY LINE aj ZOOM LINE sú v ponuke už aj rozširovacie profily.

Ponuka akciových vaní POLYSAN je obohatená o väčšie dvojmiestne vane a novinku PAGODA. Táto vaňa z liateho mramoru ku stene má odtok ukrytý pod poklopom.

PAGODA vaňa z liateho mramoru

Akciovú ponuku voľne stojacich vaní nemeckého výrobcu KNIEF sme rozšírili o nové XS rozmery obľúbených vaní FRESH a WALL CORNER a 4 zaujímavé novinky. Vaňa PURE má širší okraj pri stene, ktorý je vhodný aj pre inštaláciu vaňovej batérie. TIDY je nová rohová vaňa, ktorá má časť do priestoru iba mierne zaoblenú. Z tohto modelu vychádza aj vaňa GO! s jednoducho odnímateľnými sklenými dvierkami, ktoré umožnia pohodlenejší vstup do vane. CHIC je priestorovo úsporná asymetrická vaňa ku stene.

K vaniam KNIEF je možné objednať odpadové súpravy aj v bielej a čiernej farbe, v lesklom či matnom prevedení. 

KNIEF CHIC asymetrická vaňa ku stene
KNIEF GO! vaňa s dvierkami

Dokumenty na stiahnutie:

bottom of page