top of page

Akcia 2017

 

Výber najobľúbenejších produktov a množstvo skvelých noviniek za zvýhodnené akciové ceny!

Artceram umývadlo COGNAC 68

COGNAC 68

 

WC sedátka v tenkom SLIM dizajne sú v ponuke nielen k novinkám, ale tiež k WC TEN, ktoré je najpredávanejším závesným WC z ponuky talianskeho výrobcu ARTCERAM.

Artceram TEN s novým sedátkom Slim

TEN s novým SLIM sedátkom

 

Akciovú ponuku umývadiel ARTCERAM sme rozšírili o novinky - malé závesné umývadlá UNION, SAVON a BRICK, hranaté tenkostenné umývadlá na plochu SCALINO, zaujímavé zápustné umývadlo TOWEL a nový rozmer oválneho umývadla COGNAC 68.

Do akciovej ponuky sme zaradili aj umývadlá LA CIOTOLA, ktoré vynikajú hĺbkou 20 cm.

 

NOVINKA

Artceram séria STEP

STEP

je názov novej série sanity ARTCERAM ktorú ponúkame za výhodné uvádzacie ceny. Podobne ako v ďalšej novej sérii A16 sú tieto WC dostupné aj v RIMLESS prevedení (a to za cenu iba o 10€ vyššiu v porovnaní so štandardným prevedením WC misy).

 

Do akcie sme zaradili aj novinky z ponuky ďalšej talianskej značky HATRIA. Nová séria sanity NEXT vyniká jedinečným dizajnom WC misy bez viditeľného odpadového kolena, ktoré neruší celkový estetický dojem. WC NEXT je dokonalé z každého uhla pohľadu. Podobne ako nové umývadlá CANALGRANDE, dostupné v 3 rozmeroch.  

Hatria NEXT
Hatria Next
Hatria Next a Canalgrande

CANALGRANDE

 

NEXT

 

Ponuku sprchových zásten POLYSAN sme rozšírili o novú sériu ZOOM LINE s klasickými otváravými dverami pre pohodlný vstup do sprchy.

V sérii EASY LINE pribudli nové rozmery posuvných dverí - až do šírky 160 cm a nové otočné dvere, ktoré možno inštalovať do niky, alebo v kombinácii s pevnou bočnou stenou do rohovej zásteny.

EASY LINE

otočné dvere

letak AKCIA 2017

EASY LINE  otočné dvere

 

POLYSAN ZOOM LINE

ZOOM LINE

 

RIONI pneumaticka vanova zastena

RIONI pneumatická vaňová zástena

 

Ďalšou novinkou od POLYSAN je hlboká sedacia vanička JAZZ, ktorá dopĺňa ponuku hlbokých vaničiek DEEP a k nim prislúchajúcich sprchových zásten.

 

RIONI je názov novej pneumatickej vaňovej zásteny, ktorá sa dá veľmi jednoducho zodvihnúť o 28 cm a sklopiť ku stene oboma smermi.

 

 

JAZZ sedacia vanička
JAZZ so zastenou

JAZZ

 

JAZZ so sprchovou zástenou

 

K tradičnej ponuke kvalitných akrylátových vaní a vlastných hydromasážnych systémov pre vane sme pridali aj vírivky. Priaznivé účinky hydroterapie si v nich môžete užívať spoločne s partnerom, deťmi, či priateľmi a užiť si pritom kopec zábavy.

Za zvýhodnené ceny ponúkame tri menšie modely českého výrobcu USSPA: BENJAMIN, NOEL a ASTON.  

 

TINIA je názov 1. slovenskej vírivky, pri výrobe ktorej sme využili naše 22 ročné skúsenosti s výrobou hydromasážnych vaní a servisovaním komerčných aj súkromných SPA po celom Slovensku.

viriva vana TINIA

TINIA

 

USSPA virivka
USSPA virivka

Dokumenty na stiahnutie:

letak AKCIA 2017
bottom of page